O blogu

Volám sa Simona Chutňáková a vítam Ťa na blogu Food makes me happy. Blog je zameraný na rôzne recepty a nápady zo zdravej, no najmä domácej kuchyne.

Nie je to tak dávno, čo som presedlala na iný spôsob života, ale odvety sa jedlo  stalo mojim koníčkom. S nadšením dokážem stráviť v kuchyni denne aj niekoľko hodín, zaujímam sa o odbornú literatúru a snažím sa viesť zdravší spôsob života. Chcem sa s Vami podeliť o isté inšpirácie, ktoré som sama vyskúšala a zaradila do každodenného stravovania. 

S nadšením sledujem reakcie okolia na zmeny, ktoré spôsobila strava. Tieto pozitívne myšlienky ma posúvajú vpred a dúfam, že aj Ty, ktorý si čítaš tento blog, začneš uvažovať o svojom zdraví a zdraví svojich blízkych. 

Ten čas a radosť strávaná v kuchyni s milovanými osobami sú jednoducho nenahraditeľné :) Snažme sa udržiavať zvyky a tradície i v kuchyni, stretávajme sa pri stoloch plných kvalitného a domáceho jedla. 

Bude mi veľkým potešením, ak Ťa moje príspevky inšpirujú. Tak sa pusť do toho! 

S pozdravom Simona Chutňáková a.k.a chutňas ;) 

 

 DSC_4954

    

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>